Спеціальність «Геодезія та землеустрій»
Геодезія та землеустрій – спеціальність, що передбачає ґрунтовну підготовку з метою формування професійного підходу до створення автоматизованих інформаційних кадастрових систем, інформаційних систем і технологій, проєктування та виконання землевпорядних робіт, пов’язаних із землекористуванням і моніторингом земель.
ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»?
Освіта у сфері землеустрою набирає популярність на тлі зростання ринку торгівлі землею та нерухомим майном. А випускник спеціальності «Геодезія та землеустрій» є основним учасником землевпорядної, кадастрової й оціночної діяльності. Тож фахівці з геодезії та землевпорядкування займаються відведенням земель підприємствам та організаціям для суспільних потреб і громадянам під індивідуальне будівництво, здійснюють оформлення та видачу документів на право власності, організовують раціональне використання й охорону земель, займаються експертною оцінкою землі та нерухомості.
ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ
- Високий попит у сфері розвитку інфраструктури: професіонали з геодезії та землеустрою необхідні для таких інфраструктурних проєктів, як будівництво доріг, міське планування та розвиток нових житлових і комерційних районів. Це забезпечує стабільний попит на фахівців у цій галузі, особливо – в Україні у період повоєнної відбудови.
- Різноманітні варіанти кар'єрних можливостей: Випускники спеціальності «Геодезія та землеустрій» можуть будувати кар'єру як у державному, так і в приватному секторах, включаючи державні установи, екологічні консалтингові компанії та розвиток нерухомості.
- Міжнародні можливості: навички, отримані в геодезії та землеустрої, мають глобальне значення. Професіонали можуть працювати над міжнародними проєктами, співпрацювати з глобальними організаціями або шукати можливості працевлаштування за кордоном, покращуючи свої кар’єрні перспективи та досвід.
ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА
Спеціальність «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:
- ГРУНТОВНІСТЬ – актуальні знання, постійно поновлювані відповідно до вимог роботодавців освітні програми;
- ЗАТРЕБУВАНІСТЬ – ринок праці наразі відчуває активну нестачу фахівців даного профілю;
- ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики на кращих підприємствах та організаціях в Україні, за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
- НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.
- БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ЗВ'ЯЗОК З ВИРОБНИЦТВОМ за рахунок активного впровадження в освітній процес елементів дуальної форми освіти.