01.01.1970 552

Збережи історію УНУС разом!

Звертаємося до всіх ВАС, небайдужих, закоханих у свій університет, ЗБЕРЕЖЕМО ІСТОРІЮ УНУС РАЗОМ! 2024 рік епохальний для Уманського національного університету садівництва! Ми святкуватимемо 180-річчя заснування НАШОЇ Альма матері. Історія майже двох століть… І ми з вами повинні гідно її відобразити!

Ми – працівники бібліотеки!

Ви – ветерани освіти, науково-педагогічні працівники, співробітники, здобувачі освіти УНУС!

СУТЬ

Ми хочемо створити колекцію цінних матеріалів з історії університету, щоб зберегти для наступних поколінь унікальні свідчення про його минуле і сьогодення. Тому пропонуємо вам долучитися до розвитку фонду музейної кімнати історії Уманського національного університету садівництва. Передивіться свої архіви: домашні і кафедральні – можливо, ви відшукаєте давно забуті матеріали, які стосуються університету, які допоможуть відобразити особливості його життя у різні роки.

ЩО ПОДАРУВАТИ

Для оформлення експозиції музейної кімнати історії потрібні різні речові експонати. Серед них можуть бути:

• знаряддя праці, прилади, обладнання для польових робіт, лабораторний посуд та інвентар,
  • старі пляшки з-під вина, етикетки від пляшок, пакувальний матеріал,
  • старовинних речі (фрагменти меблів, елементи побуту, стенди, печатки, письмове приладдя тощо) та їх фрагменти,
  • старовинний одяг (ґудзики, пряжки тощо) та його фрагменти,
  • листівки, проспекти, буклети, програми, календарі, поштові картки, листи,
  • запрошення, квитки, афіші, друковані оголошення,
  • дипломи, медалі, грамоти,
  • книги,
  • власного авторства картини, вишиті рушники та вбрання, вишивка бісером тощо,
  • фотографії, аудіо- та відеоматеріали.

Все це стане у нагоді, оживить експозицію, а кожен з Вас стане творцем, залишить свій слід в історії Уманського національного університету садівництва! Зібрані матеріали будуть використанні для оформлення виставки про його історію та сьогодення.

ЯК ПЕРЕДАТИ

Передати матеріали до бібліотеки УНУС можна наступним чином:

принести матеріали особисто до музейної кімнати історії Уманського національного університету садівництва (2 поверх бібліотеки). надіслати поштою за адресу: вул. Інститутська, 1, м. Умань, 20301, з поміткою «Бібліотека». або телефонуйте за номером телефону: 0674722970.

Дарувальників ми обов’язково будемо інформувати про виставки та публікації з використанням їх подарованих матеріалів.

Найближчі події