23.04.2024 502

Інформація про роботу Вченої ради УНУС

Затвердження Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти  в Уманському національному університеті садівництва у 2024 році  було основним питанням на засіданні Вченої ради Університету, що відбулося 11 квітня 2024 р. Відповідальний секретар Приймальної комісії Світлана МАСЛОВАТА представила Правила прийому та додатки до них, доповівши про особливості цьогорічної вступної кампанії, терміни прийому заяв і документів, етапи конкурсного відбору та зарахування на навчання тощо. Крім цього, за результатами слухань і дискусій, було затверджено Правила прийому на навчання до ВСП Уманського національного університету садівництва у 2024 році, а також розглянуто конкурсні справи та поточні питання.

Значну увагу члени Вченої ради надали обговоренню та затвердженню низки положень, що регламентують різноманітні аспекти функціонування університету; відкриттю та затвердженню освітніх програм та навчальних планів підготовки здобувачів усіх рівнів вищої освіти в УНУС; утворенню разових спеціалізованих вчених рад з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій аспірантів, які навчаються за освітньо-науковим рівнем «доктор філософії», а також інших важливих питань.