02.05.2024 545

Традиції та волонтерство: В Уманському НУС відбувся захід, присвячений Великодню

Українська нація має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, виплеканих предками, у яких закладені основи життєвої мудрості.

2 травня у Чистий четвер, щоб Великодні радощі були доречними, родина Уманського національного університету садівництва долучилася до свята, яке допомогло зібрати подарункові Великодні кошики воїнам-захисникам, намалювати колективний оберіг, помилувати згорьовані війною серця гарною українською піснею та зміцнити ментальне здоров’я хореографічними «Гаївками».

До створення університетського оберегу-«Паски» долучилися ректорка Олена НЕПОЧАТЕНКО, декани факультетів, очільниця ради студентського самоврядування, викладачі та студенти-активісти Уманського НУС. Запозичений для оздоблення макета Великоднього хліба з українського орнаменту «квадрат миру» символізує: захист, надійність, стабільність, процвітання, достаток, добробут мир і спокій. Тож нині університетська громада поєднала думки про найбажаніше та дії під ча  створення оберега для рідного осередку освіти.

Цінність духовної культури українського народу шанується і нині колективом Уманського національного університету садівництва, аби передати наступникам кращі здобутки — примножені та збагачені. Задля перемоги життя у вільній країні, колектив Уманського НУС щоденно творить дива: у науці, в навчанні, практичній діяльності, волонтерстві, благодійності, спорті та дозвіллі. Сьогодні за ініціативи факультетів університету були зібрані кошти, частину з яких використали для підготовки подарунків Воїнам Світла — колегам і студентам, які на фронті, інша ж піде як внесок на купівлю автівки для військових, серед яких і студент факультету агрономії. Присутні також мали змогу долучитися до постійнодіючого збору воїнам в рамках акції «Франка на фронт».

Талановиті художні керівники Центру культури і виховання студентів виплекали креативну студентську молодь — вихованці танцювали, співали, декламували, а присутні захоплено дарували оплески.

Дякуємо всім присутнім та організаторам — лише разом ми маємо велику силу у збереженні генетичної пам’яті нашого народу, аби передати нащадкам скарби, примножені попередниками.

І з прийдешнім світлим Великоднем всіх!