03.05.2024 613

В університеті садівництва визначили переможців фотоконкурсу «Сучасність УНУС у світлинах»

2 травня з нагоди 180-річчя Уманського національного університету садівництва презентовано світлини із серії фотоконкурсу «Сучасність УНУС у світлинах».

На виставку були запрошені члени конкурсного журі: Маргарита ПАРУБОК, голова профкому Уманського НУС, Петро ПАЄВСЬКИЙ, завідувач Центру культури і виховання Уманського НУС, Тетяна КРАВЧЕНКО, директор бібліотеки та всі охочі могли скласти враження про життя університетського загалу та настрої студентської молоді. Враховані голоси студентів, які могли голосувати в онлайн-форматі на сайті Уманського НУС. Тож, у фотоконкурсі «Сучасність УНУС у світлинах» переможців визначено у таких номінаціях:

Номінація «Шалений день» має безліч шедеврів та виокремили фото студентки Тамари КОРНІЄНКО група 21–зр., факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин, адже світлина зображає студентку, що лежить на підлозі зомліла, не випускаючи з рук заліковку. Поруч стоять викладачі, а студенти намагаються надати домедичну допомогу та привести дівчину до свідомості;

У номінації «Великі світлини маленьких місць» журі припала до серця світлина «Зимове чудо в УНУС» авторки Уляни ГРИГОРЕНКО, 11 кн-гр. факультету економіки і підприємництва, де навіть із фото теплим вечірнім сяйвом зігріває серця осяяна ліхтарем, притрушена снігом мальовнича алея студентського містечка Альма-матер;

У номінації «Молоді очі університету» першість отримала світлина «Погляд у щасливе майбутнє» Анни ЛЮБЧЕНКО, студентки факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, групи 31-Б. На фото відображена дівчина із янгольським поглядом, який бачить лише прекрасне, світлина надихає любов’ю до життя і дарує віру у добро, глядачі відмітили, що це очі кожного українця, який на собі відчув реалії війни й, відчувши жорстокість ворога, віднайшов у собі велику силу творити добро.

А загалом, варто відзначити високий рівень всіх робіт. Ця перемога для всіх студентів, адже активність і є перемога, а враження від побачених робіт — неймовірні, чарівні. Дякуємо молоді за вміння реагувати на колективні запити, брати участь у гарних проєктах, ділитися враженнями про життя, ви — важливіші люди для колективу, тому пишатися вашими здобутками — насолода для наставників. А переможців чекають корисні та приємні подарунки від профкому університету.

Дякуємо учасникам, організаторам, глядачам за гарну можливість доторкнутися до чарівного світу фотографії, адже мистецькі проєкти — це все те, що об’єднує націю гартуючи патріотизм та єднання нації, її міць і непереможну силу!