27.03.2024 128

27 березня — Всесвітній день театру

Колектив Уманського національного університету садівництва з увагою та натхненням поєднує свою життєдіяльність з мистецтвом. Участь в художній самодіяльності в Центрі культури і виховання студентів допомагає зняти фізичну напругу, стрес, вивільнитися від тривожних і нав’язливих думок,з абути про депресії. Учасники творчих колективів наголошують: «Справжнє мистецтво гармонізує наш внутрішній світ, ми долучаємося до театральних дійств, вокального мистецтва і хореографії — таким чином наше життя має прикраси: пісня, танець, сценічні вистави, споглядати які приходить дружна університетська родина». Ще Аристотель у своїй «Поетиці» зазначав, що театр приносив очищення та зцілення глядачеві.

Психотерапевти у воєнній Україні радять працю на землі, аби думки ставали більш яснішими, але на марші з фізичною працею впевнено можна відмітити позитивний вплив мистецтва на людину. Тож недаремно Міжнародний інститут театру у 1961 році започаткував Всесвітній день театру — професійне свято і дата вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів. Тож долучаймося до гарних вітань для колег Уманського НУС, чиє життя тісно переплітається із театральним мистецтвом.

Шановні керівники, учасники, працівники Центру культури і виховання студентів, ваша прекрасна справа тримає колектив університету в світі мистецтва, яке дарує радість і натхнення. Хай ваша професійна нива буяє рясними врожаями талантів та креативу. Миру та здорового довголіття.