04.05.2024 145

4 травня — Всесвітній день щедрості

З повномасштабним військовим вторгненням російської федерації на територію України, колектив Уманського національного університету садівництва проявив кращі риси моральних якостей. Нажахана окупацією агресорів-росіян Уманщина і вся університетська громада знаходила моральну втіху у допомозі ближнім. Спільнота університету, як один злагоджений механізм, швидко зреагувала на величезний стрес, долаючи його діями. Викладачі та студенти, члени колективу, мешканці студмістечка забезпечили необхідним (провізією, харчами, гігієнічними засобами) усіх, хто потребував допомоги. Люди цілодобово готували гарячі страви, пакували одяг і харчі для цивілних і військових. Чисельна кількість переміщених, які втікали з окупованих територій країни хвилями розпачу, знаходили прихисток на території навчального закладу. Земляків обігрівала людська доброта і щедрість колективу, тож багато хто залишився жити в Умані. Колектив пізнав повною мірою силу власного добра і щедрості: лагідне, добре слово та окраєць хліба, зігрівав серце краще дорогих дарунків.

Чеснота, що виокремлює справжню людину із натовпу, яка звеличує і примножує людські здобутки, яка окриляє людей — це щедрість. Щедра людина — це та, яка впевнено несе мудрість, знання, вміння, матеріальні блага у суспільство, знаючи, що поділившись, — примножить їх.

Шановна університетська громадо, цей день по праву можна вважати святом кожного. Хай щедрим буде кожен день життя, а здобутки на всіх нивах примножуються та збагачують родини, осередки діяльності, країну. Миру та довголіття вам, добродії, з Всесвітнім днем щедрості!