Остання редакція: 03 травня 2024

Дуальна освіта

Я, Олександр МЕЛЬНИК, студент 11-кс групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, спеціальності 203 - Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» , навчаюся на денно-дуальній формі здобуття освіти, яка передбачає одночасне поєднання роботи і навчання для набуття певної кваліфікації.
Своє навчання за дуальною формою здобуття освіти я реалізовую навчаючись за паралельно на кафедрі плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва , та в умовах фермерського господарства «Гадз».
Моя робота на господарстві полягає в опануванні знань та умінь , повʼязаних з вирощуванням посадкового матеріалу плодових культур , вмінням обгрунтовано використовувати добрива та засоби захисту рослин з врахуванням їх хімічних і фізичних властивостей, впливу на навколишнє середовище, вивчення фізіологічних процесів плодових культур для розвʼязання складних виробничих технологічних задач , в тому числі для підвищення врожайності , зберігання та переробки .
Під час навчання за дуальною формою здобуття освіти, я маю можливість в повному обсязі виконати поставлені перед собою завдання та виклики , разом з викладачами профільної кафедри та наставниками від господарства , розвиваю в себе навички, комунікабельності , креативності , вміння приймати непрості рішення , які виникають під час роботи .
Висловлюю щирі слова подяки керівництву Уманського національного університету садівництва, викладачам факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин та наставникам ФГ «Гадз» , за можливість навчатися за дуальною формою здобуття освіти , отримувати практичні навички під час навчання , реалізовувати теорію , отриману в університеті , на практиці, в одній з найбільших компаній в Україні, та мати своє перше офіційне місце роботи!

Яна ЄВЧУК

Олександр МЕЛЬНИК, (студент 11-кс групи)

Джерело https://www.facebook.com