23.04.2024 235

Інвестиції для майбутнього: В Уманському НУС відбулись зустрічі в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці

Деканат і викладачі факультету агрономії Уманського національного університету садівництва подбали про головні освітні інвестиції — знання. Сьогодні важлива обізнаність вихованців з актуальних питань цивільного захисту та необхідні базові положення зі сфери пенсійного та соціального страхування.

За сприяння очільниці відділу охорони праці Тетяни ГЕЙКО, до навчального закладу запросили головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи Уманської міської ради Олену ОПРИШКО та заступницю начальника відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області № 4 Вікторію КАРПЕНКО.

«В країні війна і щоденно маємо дбати про збереження життя. Завдяки дисциплінованому виконанню правил під час повітряної тривоги, негайному переміщенню до укриття ми маємо шанс запобігти жертвам, — наголосила Олена ОПРИШКО. Як приклад, Олена Віталіївна, навела минулий ракетний обстріл росіянами дев’ятиповерхівки в Умані, коли загинуло 23 особи. «Люди, які спустилися до укриття під час сигналу повітряної тривоги, залишилися живими», — зауважила речниця. Також головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи Уманської міської ради розповіла про головні правила поведінки в укриттях.

Фахівець з відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду розповіла про призначення пенсій, житлових субсидій та пільг, соціальних виплат, про важливість набуття страхового стажу та сплати страхових внесків. Наголосила пані Вікторія і на важливості легального працевлаштування. Нині для зручності є доступ громадян до електронних сервісів Пенсійного фонду України.

Дякуємо організаторам та гостям, учасникам зустрічі, адже знання — головна зброя сьогодення.