+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

КОМАНДА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ВДРУГЕ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА КУБОК РЕКТОРА У МІНІ-ФУТБОЛІ

Ще раз студенти факультету агрономії підтвердили свою найвищу майстерність та здатність до перемоги, виграючи турнір з міні-футболу в рамках Кубка ректора вдруге поспіль.

Склад команди включав таких талановитих гравців, як Прокопенко Данило (35-а група), Марківський Данило, Лецівський Андрій (24-а група), Яровий Олександр (22-а група), Харчук Ігор (21-а), Самойленко Михайло (12-а група) та Фаюк Максим (11-а група). Ці молоді спортсмени вражали не лише своєю технікою та фізичною підготовкою, але й показали високий рівень командної роботи. Вони демонстрували бездоганну гру, не пропустивши жодного голу у трьох матчах, включаючи фінал. Це вражаюче досягнення, яке відображає високий рівень підготовки команди і зробило їх гідними чемпіонами.

Але не лише талановитість гравців забезпечила команді перемогу. Активна підтримка їхніх вболівальників також відіграла важливу роль. Кожен удар, кожен момент, коли голкіпер врятував ворота, супроводжувався вигуками захоплення та аплодисментами з трибун.

Вболівальники відчували себе частиною команди, їхня енергія та підтримка додавала гравцям сил і мотивації. Їхня присутність на трибунах була яскравим прикладом того, як спільна мета може об'єднати людей та допомогти досягти великих успіхів.

Ця перемога стала не лише визнанням спортивного таланту та наполегливості команди факультету агрономії, але й виявом сили та згуртованості студентської спільноти. Вона демонструє, що колективні зусилля, підтримка один одного та віра у спільну мету можуть привести до неймовірних результатів.

Колектив факультету агрономії висловлює вдячність нашим гравцям за їхню неймовірну впевненість, витримку та талант, які допомогли їм виграти цей важливий турнір. Ми пишаємося вами, що ви на такому високому рівні представляєте наш факультет. Нехай ця перемога буде ще одним кроком до нових висот!

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи