+38 (04744) 3-43-84

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ У ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

З 15 до 20 квітня 2024 року в Університеті проходив День відкритих дверей, в якому активну участь взяли науково-педагогічні працівники кафедри агрохімії і грунтознавства. Разом з іншими кафедрами вони організували виставку, на якій експонувалися колекції добрив, гірських порід і мінералів, що входять до складу ґрунтоутворювальних порід і грунтів, а також агрономічних руд, що є сировиною для виробництва добрив. Учнів випускних класів ліцеїв та студентів коледжів з різних районів та областей України радо зустрічали  доцент Андрій МАРТИНЮК, який знайомив їх з матеріально-технічною базою факультету агрономії, що був започаткований у 1868 році й 2023 році відзначив своє 155-річчя, перевагами навчання за спеціальністю 201 Агрономія, освітніми програмами та експонатами виставки кафедри.

Доцентка Ірина РАССАДІНА більше уваги приділила студентському самоврядуванню на факультеті, про можливості розвитку своїх творчих і спортивних здібностей у колективах художньої самодіяльності, різних спортивних секціях та загалом у різних заходах, що організовує студентство. Доктор філософії, викладачка Ліна МУСІЄНКО на зустрічі з майбутніми абітурієнтами робила акцент на правила прийому вступної кампанії 2024, успішного складання НМТ, можливість використання кредитів на навчання, а викладач-стажист Ігор САДОВСЬКИЙ про проходження студентами навчальних і виробничих практик у найкращих с.-г. підприємствах України та за кордоном, а також про можливість працевлаштування після навчання за спеціальністю.

На всі запитання, що виникали в ці дні, учні отримали вичерпні відповіді.

Андрій МАРТИНЮК,
доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства