+38 (04744) 3-24-45
Остання редакція: 26 квітня 2024

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ

25 квітня 2024 р. в Уманському національному університеті садівництва відбулася студентська наукова конференція, приурочена 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й. К. Пачоського.

У рамках конференції на факультеті менеджменту працювали такі секції: менеджменту, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, логістики, туризму, готельно-ресторанної справи, правових дисциплін, народознавства, іноземної мови, французької та української мов.

Учасники конференції представили широкий спектр доповідей щодо міжнародної конкурентоспроможності країни, логістики, інноваційного менеджменту, ефективного управління людськими ресурсами та стратегічного управління, формування ефективних команд для досягнення стратегічних цілей підприємства, питань історії та культури України, теоретико-методологічних та ідеологічних проблем вивчення етногенезу українського народу, ролі філософії у формуванні національної самосвідомості, впливу воєнного конфлікту на трудові відносини, конституційної природи правових санкцій, правового регулювання національної безпеки, питань ефективного просування вітчизняного туристичного продукту та особливостей ведення державної політики у галузі туризму під час війни, інновацій у готельно-ресторанному бізнесі, конкурентоспроможності та якості продукції і послуг підприємств, посилення мотивації до вивчення іноземних мов, аналізу сучасних проблем у вивченні української та іноземних мов тощо.

Захід виявився справжнім втіленням студентської творчості, ентузіазму та дослідницького потенціалу. Учасники мали можливість не лише продемонструвати теоретичні аспекти власних наукових досліджень, але й практичні приклади успішних кейсів. Крім того, конференція надихнула студентів на подальшу роботу у науковій сфері, багато з них висловили бажання продовжувати дослідження або займатися активною науковою діяльністю у майбутньому.

Варто зазначити вагому підтримку наукових керівників, яка допомогла студентам впевнено представити свої дослідження, навчитися новим аспектам наукової роботи та зміцнити віру у власні здібності.

Подія стала не лише яскравим прикладом значного потенціалу студентської спільноти та платформою для обміну ідеями, але й кроком у формуванні майбутніх лідерів у науковій галузі.

Світлана Каричковська,

заступник декана факультету менеджменту