+38 (04744) 3-20-50
Остання редакція: 25 квітня 2024

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Основою формування висококваліфікованих фахівців і провідною складовою  навчального процесу в університеті є наукова робота студентів. Студенти постійно долучаються до різних наукових заходів університету, до засідань наукових гуртків, а також до написання наукових статей. Усе це допомагає нашим здобувачам освіти визначити актуальну і цікаву для них наукову сферу та тематику, яку у майбутньому вони зможуть продовжувати досліджувати, аналізувати і, як результат, розвивати і пропонувати різні варіанти вирішення проблемних ситуацій і сприяти удосконаленню різних аспектів і сфер життя суспільства.

25 квітня 2024 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася Студентська наукова конференція, приурочена 160- річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й. К. Пачоського. На кафедрі української та іноземних мов була організована робота 3 наукових секцій: секція української мови, секція англійської мови, секція другої іноземної мови.  У секційних засіданнях кафедри взяли участь студенти різних факультетів. Наукові дослідження та презентації студентів виявились змістовними, різноплановими і ґрунтовними. Студенти представляли свої доповіді рідною і іноземними мовами, що сприяло удосконаленню мовленнєвих навичок усіх учасників. Варто зауважити, що здобувачі освіти активно обговорювали  доповіді і дискутували стосовно суперечливих питань. Крім того, під керівництвом викладачів кафедри, студентами було підготовлено і подано до друку тези доповідей конференції до Збірника студентських наукових праць університету.

Колектив кафедри дякує усім учасникам за активність і ґрунтовну підготовку до наукової події і бажає натхнення і подальших здобутків у майбутній науковій діяльності!

Яна Бечко, доцент кафедри української та
іноземних мов