Меню

Участь у Проєкті “GYW. Green Work 4 Youth: green skills for young people with fewer opportunities for reducing of the risk of marginalisation the labour market in the transition to a sustainable economy”

25.04.2024 р. завершився проєкт «GYW. Green Work 4 Youth: green skills for young people with fewer opportunities for reducing of the risk of marginalisation the labour market in the transition to a sustainable economy» Erasmus + (project nº 2022-1-PL01-KA220-YOU-000085715).

У сучасному світі, коли питання сталого розвитку набуває все більшого значення, особливу увагу заслуговує вплив молоді на перехід до зеленого економічного моделювання. Проєкт «GYW. Green Work 4 Youth» є інноваційною ініціативою, спрямованою на надання молоді, яка має обмежені можливості, зелених навичок, що сприятимуть їхньому успішному включенню на ринок праці в умовах переходу до стійкої економіки.

Учасники цього проєкту, зокрема доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлана Тимчук та студенти 21 тм групи Марія Немикіна, Аліна Коваленко та Аліна Михайловська, спеціальності 242 «Туризм і рекреація», виявили високий рівень зацікавленості та активності під час участі в цьому проєкті. Завдяки дистанційному курсу «Зелені навички для успішного працевлаштування та роботи в процесі переходу до більш «зеленої» та екологічно стійкої економіки», який був підготовлений в рамках реалізації проєкту Erasmus+, учасники здобули необхідні знання та навички для розуміння принципів зеленого розвитку.

Цей курс, розроблений з урахуванням сучасних екологічних тенденцій та вимог ринку праці, включав в себе теми, такі як енергоефективність, управління відходами, збереження природних ресурсів та інші. Він надав студентам можливість оволодіти практичними інструментами для реалізації зелених ініціатив у сфері туризму та рекреації.

Одним із ключових елементів проєкту був веб-квест, який дозволив учасникам застосувати отримані знання на практиці. Цей інтерактивний ігровий формат сприяв залученню уваги до проблем сталого розвитку та розвивав критичне мислення стосовно екологічних питань.

Таким чином, участь у проєкті «GYW. Green Work 4 Youth» не лише сприяє зростанню екологічної свідомості серед молоді, а й створює позитивні передумови для їхньої успішної інтеграції на ринок праці в умовах переходу до стійкої економіки.

Світлана ТИМЧУК

к.е.н., доцент кафедри туризму