24.04.2024 338

В університеті садівництва відбувся Кубок ректора з міні-футболу

23 квітня в Уманському національному університеті садівництва відбувся традиційний Кубок ректора з міні-футболу.

Гравців та вболівальників, з початком змагань привітав проректор з науково-педагогічної роботи Михайло МАЛЬОВАНИЙ, побажавши від ректорату міцного здоров’я та наснаги, а кращим командам університету — перемоги.

В університеті садівництва відбувся Кубок ректора з міні-футболу

«Вітаємо всіх шанувальників спорту на урочистому відкритті традиційного турніру з міні-футболу на «Кубок Ректора» Уманського національного університету садівництва серед збірних команд студентів університету», — привітав присутніх Юрій МОРОЗ завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, оголосивши хвилину мовчання за загиблими у війні захисниками та цивільними України…

В університеті садівництва відбувся Кубок ректора з міні-футболу

До спорту в Уманському НУС ставляться шанобливо, а футбол — обожнюють. Міні-футбол — це командна гра, яка є актуальною поширеною і модною не лише серед молоді. Завдання учасників — ногами чи головою забити у ворота суперника найбільшу кількість м'ячів. До складу команд на «Кубок Ректора» ввійшли кращі спортсмени факультетів, натомість переможці розділять поле з сильними суперниками в подальших змаганнях між університетами.

В університеті садівництва відбувся Кубок ректора з міні-футболу

Подарунки від профспілкового комітету не забарилися — новенькі м’ячі для футболістів презентував капітанам команд Олександр ФОМЕНКО, заступник голови профкому з організаційної та інформаційної роботи.

Запекла та цікава гра змусила вболівальників зігрітися, а результатами нині задоволені наступні учасники команд:

• факультет менеджменту — 3 місце;
  • факультет лісового і садово-паркового господарства — 2 місце;
  • факультет агрономії — 1 місце.

Вітаємо переможців з Кубком Ректора, дякуємо всім командам факультетів, організаторам, вболівальникам, всім мирних та радісних переможних моментів у життєвому вирі, міцного здоров’я, здійснення мрій і кращих досягнень.

В університеті садівництва відбувся Кубок ректора з міні-футболу

«Футбол, звичайно, гра, але така гра, яка не терпить, коли до неї ставляться, як до розваги» В. Лобановський.