+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 25 квітня 2024

Відбірковий етап конкурсу есе «Роздуми про академічну доброчесність» на інженерно-технологічному факультеті

З нагоди Дня науки та 180-річчя Уманського національного університету садівництва, в університеті, проходить конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність». Це захоплююча можливість для студентів висловити власні думки та досвід щодо академічної доброчесності. Це також чудовий спосіб виявити здатність та розуміти етичні аспекти наукової роботи, визначити етичні ділеми та запропонувати власні шляхи їх вирішення.

Тож, 25 квітня на інженерно-технологічному факультеті відбувся відбірковий етап конкурсу есе «Роздуми про академічну доброчесність».

До складу комісії входили:

– Олександр ПУШКА – декан інженерно-технологічного факультету, доцент кафедри агроінженерії;

– Володимир НОВІКОВ – заступник декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботи, доцент кафедри харчових технологій;

– Валерія ЖЕЛЄЗНА – заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій.

На конкурс було подано 27 робіт, проте комісія обрала 5 найкращих, які будуть представлені в основному етапі на рівні університету.

Отже, за рішенням комісії найкращими є роботи таких студентів:

Вероніка КОБЕРНИК – студентка 31-т групи

Світлана КЛИМЕНКО – студентка 21-т групи

Діана ХАРУК – студентка 21-т групи

Давид ДНІПРОВСЬКИЙ – студент 21-ім групи

Олександр ВОРОНЦОВ – студент 11-ім групи

Бажаємо нашим студентам перемоги в основному етапі!!!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи