+38 (04744) 3-22-26

Згуртування сил у складні часи

Війна, що триває, щодня ставить перед нами непрості виклики, але одночасно демонструє нашу силу та єдність. У ці складні часи ми, спільнота кафедри економіки, як ніколи розуміє важливість згуртованості і спільної роботи на благо нашої країни.

Студенти та викладачі об’єднують свої зусилля для досягнення спільної мети – перемоги. Наша активність і небайдужість проявляються в різних формах: від фінансових внесків до допомоги волонтерським організаціям та безпосередньо нашим захисникам.

Днями разом ми сплели маскувальну сітку, яка скоро буде передана на фронт. Це важлива робота, кожен вузлик якої містить нашу вдячність, сподівання та підтримку для тих, хто захищає нас кожен день.

Ми віримо, що наша згуртованість і внесок є важливим кроком до миру та стабільності в нашій країні. Нехай кожен новий день наближує нас до перемоги. Всі разом ми – сила, яка здатна долати будь-які виклики.