14.09.2024 100

14 вересня — День фізичної культури і спорту в Україні

В Уманському національному університеті садівництво успішно працює кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін. Викладачі та співробітники кафедри власним прикладом заохочують університетський загал до здорового способу життя. Вдале поєднання навчання та спорту студентською молоддю відзначається гарними досягненнями у спортивних видах діяльності та адаптує вихованців до стрімкого та активного життя в університеті. Стресостійкість, фізичне здоров’я, оптимізм та моральна рівновага — це малий перелік переваг, які отримує людина, починаючи займатися фізичною культурою.

Перемоги, які здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту поділяють між собою і випускники, які закінчили Уманський національний університет садівництва — Майстри спорту, кращі спортсмени різних років: майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (метання молоту), учасниця ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Наталія ЗОЛОТУХІНА; майстер спорту з паверліфтингу Дмитро ДЄРЯБКІН; майстер спорту міжнародного класу з універсального бою, чемпіон Європи, Світу Віталій ГРЕБЕНЮК; майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, учасник ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Ярослав ЖМУДЕНКО; Чемпіон України з легкоатлетичних метань Андрій МАРТИНЮК та багато інших студентів і випускників університету.

Сьогодні День всіх, хто цінує та поважає, діє та займається фізичною культурою і спортом. Шановні працівники, викладачі та студенти Уманського НУС, у свято фізичної краси влаштуйте собі приємну пробіжку, потримайте в руках штангу, сфотографуйтеся в спортивному костюмі, хай ваше тіло відчує, що таке кріпатура, а легені розкриються на повну і неодмінно станеться диво: ви реалізуєте підйом східцями на 9-й поверх без задишки, а це відчуття успіху схоже до рівня «спортсмен».

Поки Воїни Світла боронять нашу країну, поки можемо працювати та навчатися — маємо шанс на вдосконалення, скористаймося ним, бо нас чекають у спортивній залі Уманського НУС кращі тренери та викладачі України, які позбавлять нас нудьги та больових синдромів. Зі святом, шановні, хай сяє Сонце Перемог у кожного в серці, миру всім та довголіття!