18.09.2024 127

18 вересня — День менеджера з персоналу в Україні

День рекрутера, День HR менеджера, День менеджера з персоналу відзначається і в колективі Уманського національного університету садівництва викладачами та студентами — фахівцями в галузі управління персоналом щорічно в третю середу вересня. У результаті реорганізації економічного факультету в 1999 році було створено факультет менеджменту й Уманський НУС розпочав підготовку фахівців, які, разом зі стрімким розвитком технологічного прогресу, здатні використовувати нові форми та методи управлінської діяльності.

Шановні колеги та студенти, друзі та партнери, хай у професійне свято вам буде радісно від власних досягнень. Шановні менеджери та управлінці, діяльність HR-менеджера нині осягає широкий спектр вмінь, навичок та обов'язків. Хай ваша сфера діяльності залучає до співпраці кращих претендентів, а разом з професійним зростанням до вас приходить успіх, задоволення від досягнень, адже процвітання кожного випускника Уманського НУС — це гарантія прогресу українських родин, освітнього осередку, держави. Міцного здоров’я та мирного неба!