+38 (04744) 3-22-26

Екологічні аспекти управління територіальним розвитком: співпраця УНУС та ОДАУ

24 квітня 2024 року науково-педагогічний і студентський колективи кафедра економіки Уманського національного університету садівництва долучилися до освітнього заходу в рамках Меморандуму про співпрацю і партнерство з Одеським державним аграрним університетом. Лекцію на тему «Екологічні аспекти управління територіальним розвитком» провела професор Анетта Зелінська, доктор габілітований, почесний доктор Вроцлавського університету економіки та бізнесу (Польща).

Захід розпочався з вітального слова Тетяни Мацієвич, к.е.н., доцента, в.о. декана факультету економіки та управління ОДАУ, яка розповіла про Вроцлавський університет економіки та бізнесу. Цей заклад освіти є одним із найстаріших та найавторитетнішим з економічного напряму у Польщі.

Професор Анетта Зелінська у своїй лекції акцентувала на необхідності застосування екологічних принципів у життєдіяльності територій, перевагах економіки закритого циклу та важливості активної участі громад у збереженні природних ресурсів. Також було розглянуто чинне законодавство ЄС, що регулює ці аспекти.

Присутні висловили подяку лекторці за змістовну та інформативну презентацію, що відкриває нові перспективи для розвитку місцевих громад і сталих практик управління.

Оксана ФРОТЕР, доцент кафедри економіки