+38 (04744) 3-22-26

Кафедра економіки УНУС отримала сертифікат про акредитацію освітньої програми

Кафедра економіки Уманського національного університету садівництва з гордістю повідомляє про успішну акредитацію освітньо-професійної програми Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Ця подія стала результатом ретельного моніторингу, проведеного Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Під час проведення акредитаційної експертизи комісія розглянула вичерпну документацію та показники ефективності, пов’язані з реалізацією освітнього процесу в межах програми, кваліфікацією викладачів, наявністю ресурсів і результатами навчання студентів. Їхнє схвалення підтверджує, що програма відповідає високим стандартам сучасної економічної освіти, акцентуючи увагу як на теоретичних знаннях, так і на практичних навичках, що мають вирішальне значення для ринку праці, який розвивається.

Ця акредитація не лише зміцнює репутацію Уманського національного університету садівництва, а й гарантує нинішнім і майбутнім студентам якісну освіту, яку вони отримують, відповідно до національних і міжнародних стандартів.

Кафедра економіки прагне постійно вдосконалювати свої освітні пропозиції та підтримувати академічне та професійне зростання студентів. Ми вдячні за наполегливу працю нашим викладачам, чия відданість справі сприяла отриманню цієї акредитації.

Студенти, зацікавлені в економічній кар’єрі, тепер можуть з упевненістю вступати на освітню програму «Економіка», яка визнана за свою досконалість та актуальність у сучасній економіці.

Для отримання додаткової інформації про програму та умови вступу, будь ласка, відвідайте офіційний сайт нашого університету або зверніться безпосередньо до приймальної комісії.

Ми будемо раді вітати нових студентів на нашій акредитованій програмі та спрямовувати їх до успішної кар’єри в різноманітних галузях економіки.

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки