27.09.2024 37

Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

Уманський національний університет садівництва і його колектив відзначають свято всіх шанувальників подорожей, мандрівок та людей, які роблять туристичні маршрути доступними, цікавими, комфортними та безпечними.

Однією з молодших кафедр університету — є кафедра туризму та готельно-ресторанної справи. Фахівці кафедри невтомно готують сподвижників українського туризму, аби ті креативно лікували ментальне здоров’я нації та гостей країни, адже подорожі допомагають очистити свідомість, перезавантажитись, відновити внутрішню рівновагу.

Уряди країн визнають важливу роль туризму в житті суспільства, саме тому Всесвітня туристична організація, що діє під егідою ООН, заснувала щорічне свято — Всесвітній день туризму.

Шановні земляки, фахівці з туризму, туристи та молодь, яка мріє присвятити своє життя професії, пов’язаній з туризмом, вітаємо вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні! Миру всім та приємних подорожей.