+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 19 квітня 2024

ЗУСТРІЧ У БОБРИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ

17 квітня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ відвідав Бобринецький коледж, що в Кіровоградській області, де зустрівся зі студентами випускного та передвипускного курсів, які здобувають освітній ступінь фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

У ході спілкування Юрій Олександрович розповів майбутнім геодезистам про Уманський НУС, переваги нашого університету та умови вступу, особливості навчання й принади студентського життя, а також відповів на численні запитання здобувачів освіти. Особливу увагу Ю. О. Кисельов приділив факультетові лісового і садово-паркового господарства, зокрема спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Наприкінці зустрічі Юрій Олександрович висловив сподівання на продовження контактів у майбутньому, зокрема, у стінах Уманського НУС.