The 9th of May is a special day for Ukrainian people. On this day we commemorate those courageous people, who fought and sacrificed their lives for our freedom and peaceful sky.
Uman National University of Horticulture is always an active participant of the Victory Day celebration in our town. Everyone looked with admiration and gratitude at the parade of grey-haired veterans. After it students of our university laid the wreaths to the Obelisk of Glory.
In the town House of Culture solemn meeting devoted to the 68th anniversary of the Victory Day was held. Uman Mayor Yuriy Bodrov congratulated the veterans.
Then the concert featuring war-time songs began. The audience met very warmly the students of our university, who performed dance-mix and presented a lot of positive emotions.
In the evening the youth put little lamps to the Obelisk of Glory and remembered those people, who didn’t come back from the Great Patriotic War.
Марш-парад ветеранів Великої Вітчизняної війниПокладання вінків і квітів до Обеліску Слави, учасниками якого стали юні вихованці військової кафедри Уманського НУСУрочисті збори з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Будинку культуриУрочисті збори з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Будинку культуриУрочисті збори з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Будинку культуриУрочисті збори з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Будинку культуриМузичний подарунок від учасників святкового концертуМузичний подарунок від учасників святкового концертуМузичний подарунок від учасників святкового концертуСтуденти Уманського НУС Максим Дубчак і Віталій Дєньгін подарували ветеранам танцювальну композицію "Всі танці разом"Студенти Уманського НУС Максим Дубчак і Віталій Дєньгін подарували ветеранам танцювальну композицію "Всі танці разом"Студенти Уманського НУС Максим Дубчак і Віталій Дєньгін подарували ветеранам танцювальну композицію "Всі танці разом"Студенти Уманського НУС Максим Дубчак і Віталій Дєньгін подарували ветеранам танцювальну композицію "Всі танці разом"Студенти Уманського НУС Максим Дубчак і Віталій Дєньгін подарували ветеранам танцювальну композицію "Всі танці разом"Студенти Уманського НУС Максим Дубчак і Віталій Дєньгін подарували ветеранам танцювальну композицію "Всі танці разом"Музичний подарунок від учасників святкового концертуСтуденти Уманського НУС разом із молоддю міста взяли участь у святковій свічковій ході, яка завершилася покладанням запалених лампадок до підніжжя Обеліска СлавиСтуденти Уманського НУС разом із молоддю міста взяли участь у святковій свічковій ході, яка завершилася покладанням запалених лампадок до підніжжя Обеліска СлавиСтуденти Уманського НУС разом із молоддю міста взяли участь у святковій свічковій ході, яка завершилася покладанням запалених лампадок до підніжжя Обеліска СлавиСтуденти Уманського НУС разом із молоддю міста взяли участь у святковій свічковій ході, яка завершилася покладанням запалених лампадок до підніжжя Обеліска СлавиСтуденти Уманського НУС разом із молоддю міста взяли участь у святковій свічковій ході, яка завершилася покладанням запалених лампадок до підніжжя Обеліска СлавиСтуденти Уманського НУС разом із молоддю міста взяли участь у святковій свічковій ході, яка завершилася покладанням запалених лампадок до підніжжя Обеліска СлавиCelebration of Victory DayВ самому центрі міста палали не лише свічки пам’яті, палали пам’яттю серця усіх, хто прийшов вшанувати тих, які здобули Велику Перемогу і мирне життя нашого міста й УкраїниВ самому центрі міста палали не лише свічки пам’яті, палали пам’яттю серця усіх, хто прийшов вшанувати тих, які здобули Велику Перемогу і мирне життя нашого міста й України