19.08.2023 148

Інновації Уманського національного університету в проекті Еразмус+ КА2 DEFEP

Команда Уманського національного університету садівництва продовжує активно реалізовувати проєкт Erasmus+ KA2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці».

Метою проєкту є удосконалення та забезпечення стійкості системи дистанційної освіти на основі кращих європейських практик, задля посилення спроможності ЗВО країн Східного партнерства у формуванні компетентностей здобувачів, відповідно до когнітивних, біхевіористичних і технологічних трансформацій особистості, суспільства та ринку праці.

Важливий крок був зроблений під час останнього засідання, яке відбулося 17 серпня 2023 року і на якому було обговорено остаточний варіант розділу «Інституційна складова дистанційної освіти в Україні» для аналітичного звіту про передумови та ключові тенденції подальшого реформування дистанційної освіти.

Інновації Уманського національного університету в проекті Еразмус+ КА2 DEFEP

У процесі дослідження проведено глибокий аналіз і ретельну підготовку до подальшого впровадження здобутків проєкту. Результати роботи мають потенціал сприяти вдосконаленню дистанційної освіти та відповідати вимогам сучасних студентів і ринку праці.

#DEFEP #DEFEPproject #EUProject #ErasmusUA #Erasmus+ #DistanceEducation #ErasmusProject #УНУС #UNUH