Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація
Уманський національний університет садівництва продовжує реалізацію міжнародного проекту Erasmus+ Ka2 DEFEP (Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market / Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці).
Проєкт «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» (DEFEP) підтримується Програмою Європейського Союзу Erasmus+ Ка2 та реалізується 11 університетами-партнерами з України, Молдови, Німеччини, Іспанії та Італії. Координатором проєкту є ЧНУ ім. П. Могили. Термін реалізації проєкту 2023 –2027 рр.
Відповідно до заздалегідь узгодженої програми імплементації проєкту, протягом 15 до 19 травня 2023 року відбулися установчі засідання комітетів і робочих груп проєкту DEFEP, у роботі яких взяли учать представники університетів консорціуму.
Під час засідань було обрано голів, заступників голів, секретарів комітетів і робочих груп. Водночас було визначено повноваження, розподіллено відповідальності, визначено завдання та опрацьовано плани роботи комітетів і робочих груп відповідно до плану керування проєктом.
Під час зустрічей відбулися жваві дискусії, які дозволили експертам обмінятися думками та обговорити шляхи комунікації й послідовність дій для подальшої злагодженої роботи для успішної реалізації проєкту.
Фотогалерея
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348845810_768693037969030_3661616558694188534_n-250x180-6e3.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348857035_1335635543650656_5253466035506446614_n-250x180-6e3.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348863528_513923667483497_1724530521986915204_n-250x180-6e3.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348865643_2666979443466031_4332207771497694349_n-250x180-dba.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348908620_202575382617664_8331960486445791325_n-250x180-dba.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348961282_812803969776685_776757900262524450_n-250x180-dba.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348863528_513923667483497_1724530521986915204_n-250x180-6e3.jpeg)
![Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP: триває успішна реалізація](assets/cache/images/2023/defep/zustrichi/348826414_1687264025027920_4764729572542392673_n-250x180-6e3.jpeg)