22.07.2024 58030

Спеціальність «Готельно- ресторанна справа»

Готельно-ресторанна справа – спеціальність, яка передбачає поєднання сучасних знань, психології спілкування та постійного поновлення вмінь і навичок. Дана професія припаде до душі всім, хто хоче пізнати таємниці організації і ведення готельного господарства, для кого приготування їжі – це емоційне мистецтво смаку. А найзаповітніша мрія – відкрити власний ресторан чи готель.

Готельно-ресторанна справа

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ»?

Фахівці з готельно-ресторанної справи можуть працювати на посадах: менеджера в готельному, ресторанному, санаторно-курортному господарстві; фахівця з гостинності в місцях розміщення (готелі, туристичні комплекси тощо); фахівця з готельного та ресторанного обслуговування; наукового співробітника (рекреологія); фахівця з управління проектами та програмами у сфері матеріального і нематеріального виробництва; фахівця-аналітика з дослідження товарного ринку; фахівця з організації дозвілля, організатора туристичної та готельної справи. Також професіонали даної спеціальності затребувані в: державних і приватних підприємствах готельної та ресторанної індустрії, кемпінгах, мотелях, молодіжних туристичних базах, кафе, барах, SPA-готелях, санаторно-курортних закладах, органах державного управління, закладах вищої освіти та ін.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

• Готельна та ресторанна індустрія є глобальним сектором, а це означає, що в усьому світі є можливості для роботи. Це може бути особливо привабливим для тих, хто хоче подорожувати та пізнати різні культури, будуючи свою кар’єру.
  • Творчість та інноваційність: індустрія гостинності є динамічною та постійно розвивається, пропонуючи широкі можливості для творчого й інноваційного розвитку.
  • Стабільність роботи та зростання: готельно-ресторанна сфера є однією з найбільших і швидкозростаючих галузей у світі. Зі стійким попитом на подорожі та ресторани існує постійна потреба в кваліфікованих професіоналах. Така стабільність у поєднанні з можливостями кар’єрного зростання робить спеціальність «Готельно-ресторанна справа» привабливим полем для постійного зростання та розвитку.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

• ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно поновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики на кращих підприємствах та організаціях в Україні та за кордоном, з можливістю подальшого працевлаштування;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час, можливість дуальної освіти.
  • ЦІКАВЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ – інформаційно та практично насичене навчання, а головне – цікаве дозвілля у рамках професійних активностей.