29.12.2012 9113

Заочне відділення

Відділення засноване в 1958 році.

Відкриття спеціальностей:

1958 – Механізація сільського господарства

1994 – Організація фермерського господарства

1996 – Бухгалтерський облік

2002 – Організація виробництва із спеціалізацією «Правовий захист аграрного бізнесу»

2003 – Фінанси

2004 – Програмування для ЕОТ

Відкриття навчально-консультативних центрів:

2002 – НКЦ на базі Лисянського аграрного ліцею

2006 – НКЦ на базі ПТУ № 16 м. Звенигородка

2009 – НКЦ на базі ПТУ м. Тетіїв Київської області

2010 – НКЦ на базі ПТУ смт. Буки

У 1999 році було відкрито на базі коледжу НКЦ Вінницького ДАУ зі спеціальності механізація с.г.

 

Характеристика завідувача відділення

Прізвище, ім¢я, по батькові: Деркач Василь Олексійович

Місце роботи: ВСП Агротехнічний коледж УНУС

Спеціальність за дипломом: інженер-викладач, Українська сільськогос-подарська академія

Посада: завідувач заочного відділення, викладач спеціальних і профілюючих дисциплін

Рік народження: 1952

Освіта: вища

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Педагогічний стаж: 35 років

Стаж роботи завідувачем: 25 р.

 

/Стаття із газети “Освіта аграрна №45 серпень 2012 р. /

Добре знана і шанована в Умані, на Черкащині, та в інших областях України людина-педагог Деркач Василь Олексійович.

Багато добрих справ позаду. Спочатку праця водієм у Виноградівській лікарні на рідній Лисянщині.

Нелегка дворічна строкова служба прикордонника. Василь Олексійович охороняв наземний державний кордон на високогірних плато Небіт-Дагу та в сипучих барханах Туркменістану з суміжним Іраном. Дозори та напружені змінні підсилення на заставі і сьогодні згадує підполковник у відставці Деркач В.О.

За плечима – навчання в Уманському технікумі механізації сільського господарства та Українській сільськогосподарській академії.

Основний трудовий стаж Василь Олексійович здобув у технікумі механізації, який пізніше отримав статус коледжу. Упродовж 1979-1980 років – секретар комітету комсомолу, з 1980 по 1985 роки – голова профспілкової організації технікуму. Наступні два роки – викладач спеціальних технічних дисциплін.

А нині вже чверть віку очолює відповідальну посаду завідувача заочного відділення, де ведеться підготовка молодших спеціалістів, необхідних для сучасного аграрного виробництва. Якості педагога-керівника у Деркача В.О., сформовані в попередні роки, дозволяють стабільно працювати як викладачам, так і студентам-заочникам,   які мають практичний досвід на виробництві.

Зі своїми здобутками, проблемами та способами їх вирішення він регулярно ділиться на семінарах та конференціях із педагогічними працівниками аграрних технікумів і коледжів України. Обмінюється досвідом роботи на сторінках педагогічної преси.

Як викладач вищої категорії методист проводить заняття на високому науково-методичному рівні. Він автор низки типових навчальних програм, робочих зошитів, методичних рекомендацій тощо.

Деркач Василь Олексійович – голова педагогічної династії. В його родині всі педагоги: дружина Валентина Іванівна – вчитель Уманської середньої школи № 11, старший син Олексій Васильович та його дружина Тетяна Анатоліївна, молодший син Віталій Васильович – викладачі агроколеджу, невістка Світлана Петрівна викладає в Уманському державному педагогічному університеті.

Василь Олексійович постійно працює в громадських організаціях міста та коледжу. З 2002 по 2006 роки – депутат Уманської міської ради. За нелегку педагогічну працю та громадську діяльність він нагороджений трудовими відзнаками Міністерства аграрної політики та продовольства України «Знак пошани», «Відмінник аграрної освіти і науки Ш та П ступенів», почесними грамотами Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та Уманської міської ради, відзнакою Уманської міської ради «Кращий за професією».