01.08.2025 9

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Ми оплатимо навчання кращим студентам вашого навчального закладу, в рамках соціальної програми Scholarship: «Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ».

Ця програма спрямована на підтримку талановитих студентів, які прагнуть досягти успіху в навчанні та реалізувати свої мрії.

Деталі програми

Програма Scholarship популярна у всьому світі. Ми приєднались до соціальної програми, щоб підтримати молоді таланти.

Загальний обсяг гранту: 100 000 грн (сто тисяч гривень).

• 1 місце: Оплата навчання за 1 навчальний рік.

• 2 місце: Оплата навчання за півроку.

• 3 місце: Оплата навчання за 3 навчальні місяці.

Оплата переможцям буде переведена на рахунок ВНЗ у заявленій національній валюті, але не більше встановлених лімітів.

Хто може взяти участь: будь-який студент 1-5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання.Єдина умова – навчання на контрактній формі.

Що необхідно зробити: написати статтю-дослідження на тему “Еко-будівництво”. Мінімальний обсяг статті: 5 тис. символів, максимальний – без обмежень.

Переваги для університету:

• Збільшення абітурієнтів: програма привабить більше кандидатів, які шукають фінансову підтримку для навчання.

• Збільшення впізнаваності ВНЗ: програма покращить імідж університету як соціально відповідального закладу, що підтримує талановиту молодь.

• Заохочення студентів до всебічного розвитку: призовий грант  залучить найбільш здібних і талановитих студентів, що підвищить академічний рівень навчального закладу.

• Розширення мережі партнерств: вищий навчальний заклад встановить нові партнерські відносини з організаціями та фондами, які підтримують соціальні програми.

Пропонуємо:

• Розмістити інформаційну брошуру(додаток) на сайті вашого ВНЗ та залишити примітку: «Розміщена в рамках проекту Scholarship від КОЛЕО»

• Розіслати брошуру на кожен факультет, кураторам груп, лідерам думок, активній молоді.

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Студентам, які бажають прийняти участь:

• детально ознайомтесь з умовами конкурсу, на нашій веб-сторінці;

• зареєструйте власну кандидатуру на нашому сайті;

• напишіть статтю на тему “Еко-будівництво” і розмістіть її на сайті навчального закладу/ власному блозі з приміткою:  «Розміщена в рамках проекту Scholarship від КОЛЕО», або відправте нам Google-документ для публікації у нашому блозі.

Роботи надсилати на e-mail: koleo.marketing@gmail.com

Ми впевнені, що ваша підтримка та участь у цій програмі сприятимуть розвитку талановитої молоді та допоможуть їм досягти нових висот у навчанні та житті. Разом ми створимо світле та успішне майбутнє для нашої молоді!

З повагою,
Колектив будівельної компанії «КОЛЕО»
Контакти: 0950387299
Сайт:https://koleo.com.ua/