01.04.2014 2047

В єднанні й милосерді сила української нації!

Подію завершено

Колектив Уманського національного університету садівництва завжди був відомий широкому загалу своєю готовністю допомогти співвітчизникам, друзям, колегам подолати всілякі негаразди. Й особливо актуальним це є нині, у теперішній складний для нашої держави час.

Заради збереження цілісності української держави, в рамках прояву доброї волі й національної свідомості та підтримки бойового духу солдат і офіцерів, Уманський НУС здійснює допомогу військовій частині, розташованій у с. Розсішки Уманського району.

У відповідь на звернення Президії Федерації профспілок Черкаської області до членів профспілок Черкащини долучитись до благодійної акції «Підтримай українську армію», в університеті розпочалася і триває благодійна акція в підтримку збройних сил України, відповідно до якої кожен з членів профспілки, написавши заяву, перераховує на рахунок ЗСУ свою одноденну заробітну плату.

Єднаймося, бо в цьому наша сила! Будьмо милосердними й щирими у скрутну хвилину – і разом подолаємо всі негаразди!

Найближчі події