06.11.2015 1275

Подію завершено

6 листопада, м. Київ

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Не знаєте як розвинути свої професійні знання та навики? Мрієте працювати в провідних аграрних компаніях України та світу? Тоді мерщій реєструйтесь та відвідайте Ярмарок аграрних вакансій – найбільшу НR подію року!

Найкращі топ-менеджери, найбільші аграрні компанії та агрохолдинги, професійні майстер-класи та більш ніж 1000 студентів з аграрних вузів та спеціалізованих навчальних закладів України - все це та багато іншого в рамках програми Invest in People.

«Ми потребуємо нових спеціалістів, активної та перспективної молоді. Наша компанія мінімум раз на рік присутня на таких ярмарках. Результат таких заходів — 5—6 молодих спеціалістів у нашій компанії. На сьогоднішній день молочна галузь відчуває велику потребу у спеціалістах», - коментує член наглядової ради «Терра Фуд», Вадим Чагаровський.

Досі вагаєтесь? Тоді спеціально для Вас:

-         Виставка роботодавців;

-         Speed dating;

-         Нетворкінг зона;

-         Майстер класи та тренінги;

-         Прес-конференція зі стажерами;

-         Agri Leadership Conference.

ON-LINE РЕЄСТРАЦІЯ СТУДЕНТІВ

За детальнішою інформацією, звертайтесь:

Анастасія Кривда

Тел.: +38 (067) 470-82-31