1 вересня на факультеті агрономії
1 вересня – це по-справжньому свято молодості, нових надій, це нестримний порив до нових відкриттів, початок нелегкого шляху до знань. Це новий старт, як для тих, хто вперше візьме залікову книжку, так і для тих, хто вже впевнено почуває себе у статусі студента.
Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, яку відкрила ректор Уманського НУС, професор О.О. Непочатенко, відбулася і в Уманському національному університеті садівництва, на якій були присутні студенти усіх факультетів, а також викладачі і співробітники.
Цього року найблагороднішу професію хлібороба обрали майже 100 студентів. За студентами 1 курсу факультету агрономії були закріплені куратори груп – кандидати с.-г. наук, доценти кафедри рослинництва Л.М. Кононенко, Н.М. Полторецька та к.с.-г.н, доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології А.І. Любченко.
Звання випускника Уманського національного університету садівництва завжди асоціювалося з високим теоретичним та практичним рівнем підготовки, неординарним підходом до справи, високою духовністю і патріотичністю. Тож, дорогі студенти, гордіться своєю причетністю до когорти багатьох поколінь Уманського НУС і своїми знаннями примножуйте славу рідного університету та своєї держави!
Олена Черно, заступник декана з виховної роботи на факультеті агрономії
Фотогалерея
![Студенти факультету агрономії на урочистій лінійці](assets/cache/images/2015/agronomiya/1-veresnya/1-250x180-922.jpeg)
![1 вересня на факультеті агрономії](assets/cache/images/2015/agronomiya/1-veresnya/2-250x180-15c.jpeg)
![Декан факультету агрономії А.Т. Мартинюк з першокурсниками](assets/cache/images/2015/agronomiya/1-veresnya/3-250x180-15c.jpeg)
![11 а група з кураторм доцентом кафедри рослинництва Л.М. Кононенко](assets/cache/images/2015/agronomiya/1-veresnya/4-250x180-15c.jpeg)
![12 а група з кураторм доцентом кафедри рослинництва Н.М. Полторецькою](assets/cache/images/2015/agronomiya/1-veresnya/5-250x180-15c.jpeg)
![1 вересня на факультеті агрономії](assets/cache/images/2015/agronomiya/1-veresnya/6-250x180-15c.jpeg)