03.09.2015 1792

1 вересня у НВК ім. Ю. О. Гагаріна - педагогічному ліцеї

Свято 1 вересня завжди залишається в пам'яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у навчальному закладі, а може, молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім, 1 вересня – це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

1 вересня у НВК ім. Ю. О. Гагаріна - педагогічному ліцеї

Уманський національний університет садівництва має налагоджену співпрацю із педагогічним колективом ліцею, тому на свято було запрошено представників нашого університету. Доцент кафедри обліку і аудиту Валентин Бобко та викладач Олег Поліщук від імені всього колективу Уманського НУС привітали учнів та педагогічний колектив з початком нового навчального року. Побажали міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже знання –  це сила.

О.М. Матрос, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту