20 лютого Україна вшановує річницю Революції гідності
Зараз Україна переживає складні часи, захищаючи свою територіальну цілісність та суверенітет від посягань ворога. Відстоюючи незалежність і свободу, держава втрачає своїх найкращих синів, які боронять кордони та рубежі рідної землі. Болем відгукуються в серцях українців Небесна Сотня, що полягла на Майдані заради кращого майбутнього своїх дітей, і численні подвиги військових у зоні АТО, багато з яких добровільно пішли захищати свою державу, сім’ї, співвітчизників.
На виконання Указу Президента України від 11.02.2015 №69/205 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» у всіх навчальних закладах пройдуть бесіди, тематичні уроки, виховні години, позакласні заходи та «круглі столи», книжково-ілюстративні виставки, присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє.
І колектив Уманського НУС є активним учасником заходів із вшанування пам’яті героїв, які пожертвували життям заради нашого майбутнього: допомагаємо бійцям у зоні АТО, організовуємо зустрічі студентської молоді з воїнами…
Слава Україні! Слава героям! Герої не вмирають! Вічна пам’ять про них житиме у безхмарному небі, у щасливій посмішці малюка, у співочій Україні, яку нікому не здолати, бо сила її – в єдності!
Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів