05.10.2015 4977

З 30 вересня по 2 жовтня у м. Киів відбувся 22-й Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM 2015 – головна туристична подія сезону «осінь-зима».

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли активну участь у насиченій діловій програмі, яка розпочалася з офіційного відкриття XXII Міжнародного туристичного салону «Україна» UITM 2015.

На семінарі компанії ПОСТМЕН заслухали Генерального директора Ярослава Ведмедя з представленням трендових рішень туристичного маркетингу для розвитку курортів та країн.

Участь у круглих столах з розвитку туризму у національних природних парках України, ознайомлення з умовами започаткування бізнесу на створенні активних та екологічних видів туризму дала змогу удосконалити професійні навички у вирішенні даних питань для викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Компанія Ukrainian Hospitality Awards поділилася з учасниками салону досвідом роботи в туристичній галузі на умовах франчайзингу.

Пізнавальною для науковців була доповідь начальника Відділу розвитку туризму Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Івана Ліптуги з керівниками структурних підрозділів з питань туризму місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо визначення стратегічних напрямів сталого розвитку туризму в Україні.

Учасники туристичного салону повернулися з цікавою інформацією, більш розширеним світоглядом та вагомим досвідом фахівців туристичної індустрії.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи