29.04.2015 5114

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми, адже щорічно працівники страждають приблизно від 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату.

У цей день більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

За оцінками Міжнародної організації праці кожний день у світі в середньому близько 5000 чоловік помирають у результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві.

Не залишилися осторонь цієї болючої проблеми суспільства і студенти Уманського національного університету садівництва, які взяли участь у проведенні брейн-рингу, який відбувся 28 квітня на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці.

У брейн-рингу активну участь взяли три команди студентів трьох факультетів: агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового та садово-паркового господарства. Завідувач кафедри прикладної інженерії та охорони праці Андрій Березовський повідомив тему, мету заходу та представив членів журі.

Ведучий брейнг-рингу  доцент Едуард Прокопенко ознайомив команди із правилами гри, відзначивши, що кожна команда почергово вибере тематику запитань, які розігруватимуться впродовж 5-ти раундів.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Слід відзначити, що учасники гідно представляли свої команди, показавши добрі знання з охорони праці; гра проходила у веселій, доброзичливій та дружній атмосфері.

Переможцями стали гравці команди лісового та садово-паркового господарства, які здобули І місце та перехідний кубок.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

ІІ місце виборола команда факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

ІІІ місце – команда факультету агрономії. Всі команди  отримали від організаторів заходу солодкі призи.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів