31.07.2024 75

31 липня завершується реєстрація заяв на бакалаврат

Вступна кампанія для здобуття ступеня бакалавра на денну форму навчання у 2024 році, що була розпочата в Уманському національному університеті садівництва зі старту реєстрації електронних кабінетів 1 липня 2024 року, дійшла логічного завершення. Реєстрація заяв буде припинена 31 липня о 18:00 годині.

Подача документів для вступу на бакалавра 2024 році була досить активною, зважаючи на воєнні будні, колектив викладачів невтомно допомагав абітурієнтам у відповідальному кроці — вступі до закладу вищої освіти. Рейтингові списки абітурієнтів будуть оприлюднені до 5 серпня 2024 року; зарахування на бюджет відбудеться 10 серпня, на контракт — до 31 жовтня 2024 року.

Електронний кабінет вступника так і залишається основним інструментом вступу до закладів вищої освіти. В Уманському національному університеті садівництва вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на бюджетні місця до 18:00 08 серпня.