19.04.2016 5375

40-річному ювілею економічного факультету присвячується: досягнення випускників спеціальності «Фінанси і кредит»

18 квітня на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва на честь святкування 40-річчя заснування економічного факультету відбулося засідання наукового гуртка «Соціальні ініціативи».

40 років для людини – вік розквіту, а для освітнього процесу – підведення перших підсумків, радість з успіхів і досягнень випускників.

Кафедра фінансів і кредиту одна з наймолодших в університеті, адже налічує лише 15 років діяльності. Саме тому на гурток були запрошені найшанованіші та найулюбленіші гості – випускники спеціальності «Фінанси і кредит»: керуючий Центром розвитку бізнесу відділення ПриватБанк № 3 Максим Маренко, який виступив перед студентами з доповіддю: «Мої досягнення в професії»; приватний підприємець Сергій Олійник провів з молоддю бесіду на тему «Розвиток власного бізнесу», а студентка 52-фм групи Тетяна Кірбай повідала усім присутнім історію розвитку факультету економіки.

Усі розповіді були цікавими та насиченими інформацією як для студентів, так і для викладачів. Дякуємо всім за участь і змістовні розповіді!

Олександр Транченко, доцент кафедри фінансів і кредиту