09.08.2014 5774

Фізична культура і спорт в університеті

Значна увага розвитку фізичної культури і спорту приділяється в Уманському національному університеті садівництва. Навчальний заклад славиться своїми спортивними досягненнями, про що свідчать численні відзнаки – дипломи, грамоти, кубки, та, звичайно, чемпіонські титули, завойовані спортсменами навчального закладу різних поколінь.

Фізична культура і спорт є одним із найулюбленіших занять студентів університету. Тож навчальний процес з фізичного виховання ведеться в повному обсязі на першому, другому  курсах по 4 години на тиждень. У вечірній час студенти займаються в спортивних відділеннях з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, дзюдо, важкої атлетики, гирьового спорту.

Фізична культура і спорт в університеті

Кращі спортсмени беруть участь в університетських, обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Гордістю університету є майстри спорту міжнародного класу: Жмуденко Ярослав (настільний теніс), Гребенюк Віталій (універсальний бій), Мартинюк Андрій (легка атлетика), Дерябкін Дмитро (пауерліфтинг). Майстри спорту України: Марчак Вадим (гирьовий спорт), Буняк Дмитро (важка атлетика). Своїми перемогами на чемпіонатах України, Європи, світу вони підтверджують високий спортивний авторитет нашого університету.

За показниками вищої спортивної майстерності у 2013 році Уманський національний університет садівництва посів третє місце серед аграрних ВНЗ України.

У Всеукраїнській спартакіаді аграрних ВНЗ III-IV рівнів акредитації в 2014 році університет входить до трійки лідерів змагань.

Чемпіонами спартакіади стали збірні університету з гирьового спорту та настільного тенісу. Збірна з важкої атлетики завоювала 2-ге місце. Відмінно виступають спортсмени університету і в спартакіаді Черкаської області III-IV рівнів акредитації. Чемпіонами обласної спартакіади стали збірні з дзюдо і футболу (юнаки). Збірні з футболу (дівчата) і баскетболу (юнаки) у змаганнях завоювали відповідно друге і третє місця.

Фізична культура і спорт в університеті

Успіхи і перемоги у змаганнях – це результат напруженої праці спортсменів-студентів і їх тренерів-викладачів кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін: Бурби В.І., Гребенюк Н.М., Голубєва Ю.В., Миронюка В.А., Пучка В.І., Тихомирова М.А., Якушечкіна В.В.

Чорнобаб І.Ф., завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС