15.02.2014 5672

А до вас вже завітав Святий Валентин?

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих)  — свято, яке відзначається  щороку 14 лютого уже понад 16 століть. Коріння Дня закоханих йдуть ще в язичницьку культуру, оскільки древні також відзначали свято всіх закоханих на честь богині Любові. Сучасне свято нерозривно пов’язане з ім’ям святого Валентина, якого прийнято вважати покровителем усіх закоханих.

14 лютого члени ради студентського самоврядування факультету агрономії  разом зі студентами ще вранці прикрасили свій гуртожиток та навчальний корпус № 1  кольоровими кульками та святковими вітальними стіннівками з побажаннями любові, щастя, вірних друзів.

Ще до початку першої пари у фойє корпусу була виставлена арка з символічною назвою «Серце кохання», де кожен бажаючий міг сфотографуватись, а також  освідчитись у коханні своїй другій половинці. Крім того,  було зроблено колаж  з фотографій закоханих пар  нашого факультету, до яких вже завітав святий Валентин.

Усі студенти із захопленням фотографувались на фоні «Серця кохання», а святий Валентин  щиро вітав усіх студентів із цим святом.

Тож у цей радісний  день ще раз  хочу  привітати усіх студентів зі святом! Нехай здійсняться усі ваші заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив. Нехай поруч з вами  крокують вірні друзі і просто хороші люди.  Щастя вам, радості, добра і любові!

А до вас вже завітав Святий Валентин?

Юля Тітова, голова ради студентського самоврядування

факультету агрономії