05.06.2014 5629

Аграрії теж сміються

На базі одного з найстаріших та найкращих аграрних вишів України, в Уманському національному університеті садівництва вперше 4 червня відбувся фінал чемпіонату та розіграшу Кубка КВН серед ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України. У грі взяли участь 11 найкращих команд КВН аграрних вищих навчальних закладів.  У цей день відбулися фінальні ігри 9-го сезону Аграрної ліги КВН України з метою визначення титулів:

• володаря Кубка КВН;
  • переможця серед команд КВН ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації;
  • чемпіона Аграрної ліги КВН 2014 року.

Організаторами фіналу виступили:

• Міністерство аграрної політики та продовольства України;
  • Державна установа «Науково-методичний центр аграрної освіти»;
  • Об’єднана Рада студентського самоврядування вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України;
  • Громадське об’єднання «Аграрна ліга КВН України»;
  • Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України»;
  • Уманський національний університет садівництва.

Від Уманського НУС гостей привітав проректор з науково-педагогічної роботи із структурними підрозділами Володимир Заморський, який побажав командам успішної гри, а глядачам – найкращих вражень. З вітальним словом від імені Уманської міської ради та виконавчого комітету всіх  присутніх привітала заступник міського голови Людмила Кирилюк, яка зазначила, що недаремно фінал гри КВН проходитиме в Уманському НУС, який є одним з найкращих аграрних вишів України.

Грі передувала участь команд у двох попередніх турах у містах Луганськ та Миколаїв.

На сцену запрошені команди, які взяли участь у 1-ій грі з метою здобути Кубок Аграрної ліги:

• «Animal Planet» – Полтавська державна аграрна академія;
  • «УТ-1» – Таврійський державний агротехнологічний університет;
  • «Властелины полей» – Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва;
  • «Хата на маямі» – Уманський національний університет садівництва;
  • «аРава-Руська» – Вінницький національний аграрний університет.

У 2-ій грі взяли участь команди:

• «Агранавти» – Миколаївський національний аграрний університет;
  • «Нокдаун» – Львівський національний аграрний університет;
  • «Село і люди» – Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет.

Саме ці команди визначили чемпіона та призерів Аграрної ліги 2014 року.

Команди «Титанік» – технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, «Своя компанія» –Таращанського агротехнічного коледжу, «Тилигул» – Петрівського державного аграрного технікуму визначили переможця та призерів серед команд ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Оцінювала чемпіонат суддівська колегія у складі:

• керівника кабінету Державної установи «Науково-методичний центр аграрної освіти» Ірини Лепехи;
  • голови Об’єднаної ради студентського самоврядування вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України Тетяни Бардіної;
  • головного редактора Асоціації «КВН України» Ігоря Урбанського;
  • виконавчого директора Асоціації «КВН України» Володимира Виговського;
  • капітана команд «ДПІ», «ДРІМ ТІМ», збірної СНД, Президента Асоціації «КВН України», професора Михайла Аграната.

Аграрії теж сміються

Команди гідно презентували себе у першому конкурсі «Візитка» на тему «Друзі пізнаються в біді» та неабияк позмагалися на розминці «Кажучи між нами друзями», під час якої враховувались оригінальність та змістовність відповідей. У кожному виступі гравців була своя жартівлива родзинка, яка запалювала зал. Домашньому запитанню на тему «Я б з таким у розвідку пішов» передували фото-запитання від журі.

Оголосив результати першої гри голова журі Михайло Агранат, який подякував командам за гру, глядачам – за підтримку та вручив Кубок КВН Міністерства аграрної політики та продовольства     України команді «Властелины полей» Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва. Слід зазначити, що команда Уманського національного університету садівництва гідно представила свій виступ у першій грі.

У другій грі переможцями серед команд КВН ВНЗ стали:

• чемпіон аграрної ліги КВН 2014 року – «Агранавти» – Миколаївський національний аграрний університет;
  • срібний призер – «Село і люди» – Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет;
  • бронзовий призер – «Нокдаун» – Львівський національний аграрний університет.

Аграрії теж сміються

Переможці серед команд КВН ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації:

• чемпіон – «Титанік» – технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету;
  • срібний призер – «Своя компанія» – Таращанський агротехнічний коледж;
  • бронзовий призер – «Тилигул» – Петрівський державний аграрний технікум.

Аграрії теж сміються

Глядачі залишились вдячними командам за подарований чудовий настрій, радісні емоції та влучні жарти. Окреме спасибі організаторам фіналу гри  КВН, який є найпопулярнішим видом театрального мистецтва та викликає у глядачів щирий сміх. Як відомо, хто сміється, той довше живе. Тож смійтеся на здоров’я!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів