06.11.2015 6396

Аграрний Кембридж відкриває свої двері гостям

«Аграрний Кембридж в серці України», – саме так називають Уманський національний університет садівництва його діючі студенти та випускники. І 6 листопада наш славетний навчальний заклад гостинно відкрив свої двері всім бажаючим.

Такі осінні зустрічі науково-педагогічного колективу університету та майбутніх абітурієнтів впродовж багатьох років набули традиційної форми, адже у цей день представники університету дозволяють школярам відчути на собі магію вищої освіти та наукових досягнень. От і цього разу перед гостями зустрічі розгорнулася виставка, на якій кожен факультет презентував свої спеціальності та досягнення. Не залишився осторонь події і музей Уманського НУС, який представив гостям історію розвитку та становлення навчального закладу, окраса ВНЗ – затишне й елегантне студмістечко.

Аграрний Кембридж відкриває свої двері гостям

З вступним словом і найкращими побажаннями до гостей заходу звернулася ректор Уманського НУС Олена Непочатенко. Проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований запропонував до уваги гостей презентацію про університет. Фахівець міжнародного відділу Олексій Коваленко розповів гостям заходу про міжнародні зв’язки університету, а відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Сержук ознайомив майбутніх абітурієнтів із правилами вступу до Уманського НУС.

Аграрний Кембридж відкриває свої двері гостям

Декани факультетів донесли до майбутніх абітурієнтів детальну інформацію про спеціальності, які опановують студенти в університеті.

Аграрний Кембридж відкриває свої двері гостям

З гарними побажаннями гості прощалися з колективом університету, щоб у майбутньому знову зустрітися у стінах одного з кращих аграрних закладів України.

Людмила Коренюк, редактор редакційно-видавничого відділу

Фото Олега Черноусько