06.11.2012 3683
Акція "Посади дерево"
Наприкінці жовтня в Уманському національному університеті садівництва пройшла акція "Посади дерево", в якій прийняли участь в.о. ректора, професор Непочатенко Олена Олександрівна, в.о. декана факультету лісового та садово-паркового господарства Заморський Олександр Олександрович, студенти нашого вузу, директор та учні школи №9.
В рамках акції на території школи були висаджені вічнозелені хвойні групи з туї західної (форми колоновидної та форми кулястої) в кількості 28 штук. Озеленення території, прилеглої до школи №9, буде продовжено у весняний період. Планується посадка троянди чайногібридної та хости ланцетолистої.
Фотогалерея
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8945-250x180-c37.jpeg)
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8947-250x180-c37.jpeg)
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8956-250x180-c37.jpeg)
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8959-250x180-c37.jpeg)
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8962-250x180-c37.jpeg)
![Посадка туї](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8966-250x180-c37.jpeg)
![Посадка туї](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8973-250x180-1b6.jpeg)
![Інтерв'ю з в.о. ректора Уманського НУС, професором О.О.Непочатенко](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8984-250x180-1b6.jpeg)
![Інтерв'ю з в.о. декана факультету лісового і садово-паркового господарства О.О.Заморським](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8996-250x180-1b6.jpeg)
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_8998-250x180-1b6.jpeg)
![Акція "Посади дерево"](assets/cache/images/news/Posadi derevo/DSC_9000-250x180-1b6.jpeg)