Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані
30 листопада 2012р. в м. Умань проводилася акція, приурочена до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, в якій брала участь Рада студентського самоврядування Уманського НУС.
Головна мета заходу полягала в пропаганді здорового способу життя та привертанні уваги молоді до проблеми поширення ВІЛ/СНІДу в Україні, адже щорічно кількість інфікованих людей зростає. Волонтери розповсюджували брошурки та засоби контрацепції.
А ось, що думають про подібні акції Уманчани. "Молодь себе поводить занадто розкуто, забуваючи про негативні наслідки, які можуть зіпсувати життя. Про цю хворобу повинні знати всі, профілактичні бесіди ніколи не будуть зайвими", – Віталіна, 21 рік, студентка.
Сергій (42 роки, турист) зауважив, що "мені відомо про таку хворобу, і як вона передається. Ми живемо в суспільстві і не знаємо, хто хворий, а хто – ні. Я вважаю, що молодь повинна бути обачною. Молодці, що проводите такого роду акції!".
Вогонь, що палає в наших серцях, став символічним вогнем у лампадках, який усі бажаючі виклали у вигляді стрічки на знак боротьби проти ВІЛ/СНІДу.
Ірина Павленко,
Інформаційний сектор Ради студентського
самоврядування університету
Фотогалерея
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/1-250x180-256.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/2-250x180-256.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/3-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/4-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/5-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/6-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/7-250x180-095.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/1%281%29-250x180-256.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/2%281%29-250x180-256.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/3%281%29-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/4%281%29-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/5%281%29-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/6%281%29-250x180-d55.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/DSC02932-250x180-095.jpeg)
![Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані](assets/cache/images/stydrada/AIDS/DSC02934-250x180-095.jpeg)