11.04.2014 5644

Акція "Зелена школа"

10 квітня 2014 року за підтримки керівництва університету, завідувача відділу працевлаштування та довузівської підготовки Юрія Новака, декана факультету лісового і садово-паркового господарства Олександра Заморського проведено акцію з озеленення території Уманського НВК педагогічного-ліцею імені Юрія Олексійовича Гагаріна, в якій взяли активну участь старший викладач кафедри садово-паркового господарства Тетяна  Мамчур, магістри факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, директор школи Майя Теличко, вчитель біології Людмила Саморука та учні школи.

Акція "Зелена школа"

У рамках акції на території школи були висаджені вічнозелені хвойні рослини туї західної (Thuja occidentalis L.) в кількості 7 шт. Озеленення території передбачало садово-паркові композиції із сортів троянди чайногібридної (Rosa х hybrida L.) у кількості 30 шт. та сортів півників флорентійських (Iris florentina L.) – 20 шт. Тісна співпраця школи та університету буде продовжена також і в подальші роки. Планується висадження красивоквітучих кущів: півонії деревовидної (Paeonia suffruticosa Andr.), таволги середньої (Spiraea media Franz Schmidt) та гортензії великолистої (Hydrangea macrophylla DC).