20.05.2015 5173

Акорд останнього дзвінка

Хвилюючим акордом 15 травня 2015 року для студентів п’ятого курсу факультету менеджменту пролунав останній дзвінок.

Акорд останнього дзвінка

Із цим святом їх привітали помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський, декан факультету Наталія Вернюк, куратор 51-мс групи Оксана Загороднюк, доцент кафедри менеджменту організацій Олександр Василенко. Вони перегорнули перед п’ятикурсниками яскраві сторінки їх студентського життя і побажали успішно скласти семестрові та державний екзамени, захистити дипломну роботу та знайти себе в сучасному суспільстві.

Акорд останнього дзвінка

Розвіяли сум, розділили радість свята і студенти першого курсу, побажавши на адресу його винуватців багато приємних і теплих слів.

Тож, шановні п’ятикурсники, не сумуйте за тим, що закінчилося, посміхніться тому, що було, і вперед до нових звершень і перемог!

Акорд останнього дзвінка

Лілія Кустріч, заступник декана з виховної роботи факультету менеджменту