23.01.2014 1266

Акредитаційна експертиза підготовки магістрів зі спеціальності 8.10010201 "Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств"

З 16 грудня по 18 грудня 2013 року в Уманському національному університеті садівництва працювала експертна комісія Міністерства освіти і науки України з метою проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.10010201 "Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств".

Експертна комісія за результатами роботи підготувала і подала Департаменту наукової діяльності та ліцензування позитивний висновок про відповідність підготовки магістрів встановленим вимогам і можливість забезпечення державної гарантії якості вищої освіти та акредитації спеціальності.

Згідно з рішенням Акредитаційної комісії України від 27 грудня 2013 р., протокол № 108, за поданням експертної ради Уманський національний університет садівництва визнано акредитованим за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальністю 8.10010201 "Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств".

Кафедра процесів, машин та обладнання АПВ

Деканат інженерно-технологічного факультету