18.05.2017 4913

«Активні громадяни» зростають в Уманському НУС

В Уманському національному університеті садівництва з 15 по 17 травня  відбувся локальний тренінг за програмою Британської Ради в Україні «Активні громадяни», в якому взяли активну участь студентська молодь і викладачі університету, а також гості з інших вузів.

«Активні громадяни» зростають в Уманському НУС

Тренінг проводили координатори програми в Уманському НУС – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доцент Сергій Приліпко, доценти  кафедри маркетингу Ольга Макушок та Ірина Корман.

«Активні громадяни» зростають в Уманському НУС

Основною метою проведення тренінгу було навчити молодих та активних громадян, які прагнуть покращити життя своєї громади в університеті або у своєму населеному пункті, як правильно втілити свої креативні ідеї у написанні соціальних проектів та активізувати членів громади для того, щоб вони вирішували локальні проблеми в своїх громадах, об’єднуючись.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з метою проекту «Активні громадяни», розглянули приклади реалізованих в Україні проектів соціальної дії, за допомогою таких методів фасилітації, як ярмарок «соціальних дій» та «світове кафе», проаналізували існуючі проблеми в громадах та запропонували свої майбутні проекти соціальної дії, які були презентовані аудиторії. Тренінг пройшов у веселій та невимушеній атмосфері, всі учасники отримали корисні поради та навички з написання соціальних проектів, а по його завершенню –  сертифікати міжнародного зразка за підписом директора Британської ради в Україні Саймона Вільямса.

Ольга Макушок, координатор Програми Британської Ради в університеті