30.04.2024 625

Активні студенти Уманського НУС зустрілись із адміністрацією університету садівництва

30 квітня відбулася традиційна зустріч членів студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва із ректоркою Оленою НЕПОЧАТЕНКО.

Студенти Уманського НУС своєю діяльністю реалізовують важливі для спільноти справи через наукову діяльності, волонтерські ініціативи, організацію дозвілля молоді тощо. Про активну діяльність студентів на зустрічі розповіла очільниця Ради студентського самоврядування університету, студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин 11-ек групи Олександра КУРМАЗ.

«Головним завдання кожного студента є навчання, — зазначила Олена Олександрівна. — Студентське життя має переваги, які ми неодмінно маємо черпати самотужки: освіта, наука, дозвілля, участь у творчих колективахі спортивних гуртках, секціях. А навчальний заклад дає багато можливостей для саморозвитку та реалізації власного потенціалу, але без бажання самих студентів, жодна можливість не може бути реалізована».

Під час зустрічі відбулося обговорення питань, що актуальні в умовах сьогодення. Адже можливості,які студенти можутьреалізувати в сучасному світі, є практично безмежними, за умов раціонального підходу до навчально-виховного процесу молоді.

«У закладі освіти постійно ведеться робота з викладачами, зміцнюється матеріально-технічна база та розширюється партнерство з роботодавцями. Однак  студентів потрібно активно долучати до участі у житті колективу, їх необхідно зацікавити. Тому важливо спілкуватися зі студентством, разом працювати над мотивацією молоді, адже підходів безліч, а будь-які пропозиції будуть вислухані, обговорені та, за можливості, реалізовані», — зауважила ректорка Олена НЕПОЧАТЕНКО.

Проректор з науково-педагогічної роботи Уманського НУС Михайло МАЛЬОВАНИЙ наголосив на важливих вміннях визначатися зі своїми пріоритетами та використовувати на користь власний лідерський потенціал, організаторські здібності колективу радистудентського самоврядуваннята профкому. Особливо важливим аспектом є знання англійської мови, що розширити коло можливостей для успішного працевлаштування у майбутньому

Співпраця ректорату та студентства — традиційна для колективу університету. І це гарантує громаді Уманського НУС покращення якості навчально-виховногопроцесу.А нинішня змістовната цікава зустріч неодмінно стане стартом у кар’єрному зростанні для активних, успішних і креативних студентів університету садівництва.