06.11.2013 5583

АПОЛЛО - набір на програму стажування 2014

Шановні пані та панове, асоціація Аpollo eV - Асоціація із співпраці у сфері сільського господарства, екології та розвитку села у Східній Європі - оголошує набір учасників на програму післядипломного стажування - Traineeprogramm 2014 .

Програма післядипломного стажування проводиться на замовлення Федерального Міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини ( BMELV ) і є частиною програми двостороннього співробітництва.

Мета програми - навчання та підвищення кваліфікації молодих фахівців АПК Східної Європи для подальшого працевлаштування в німецьких аграрних компаніях, що працюють у Східній Європі або співпрацюють з нею.

Програма стажування проводиться у тісній співпраці з аграрними компаніями Німеччини. З 2011 року в програмі беруть участь такі підприємства як John Deere , Grimme , Südzucker , DSV - Deutsche Saatgutveredelung , Kuhn , KWS та ін. Випускники програми сьогодні працюють за фахом у міжнародних аграрних компаніях Росії , України та Білорусі.

Програма стажування відкрита для ВИПУСКНИКІВ ( не студентів ) аграрних ВНЗ Східної Європи. Спеціальності: агрономія , механізація с.-г. техніки , ветеринарія, аграрний менеджмент (економіка с.-г. підприємств) і ін.

Основні вимоги до учасників :

- Закінчена вища освіта

- Знання німецької та / або англійської мови

- Висока мотивація і бажання підвищити свою професійну кваліфікацію

- Готовність працювати в новому культурному і мовному середовищі

Умови програми :

- 4-/6-місячне стажування на підприємствах німецького АПК (липень - листопад / грудень)

- Безкоштовне проживання

- Безкоштовна страховка

- Щомісячна стипендія

- Супровідні семінари з тренінгами та екскурсіями

- Доступ до Know- How і до контактів

Подати заявку на участь у програмі можуть як випускники, які вже закінчили навчання, так і студенти, які тільки закінчать ВНЗ влітку 2014 ( не пізніше липня).

Для заявки потрібно надіслати своє резюме та мотиваційний лист німецькою або англійською мовою на ел. адресу i.bochulya@apollo-online.de  до 31 грудня 2013р.

Після відбору на основі електронних заявок відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіди.

Якщо у Вас з'являться додаткові питання, звертайтеся.

Ми з радістю допоможемо Вам.

З повагою,

Інна Бочуля